1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
  2. Abp Marek Jędraszewski skierował do nas pasterskie słowo w liście na I niedzielę Wielkiego Postu. Zachęcamy do przeczytania listu w gazetce parafialnej.
  3. Za tydzień będzie można wesprzeć ofiarą do puszek rodzinę, która zagrożona jest eksmisją. Przekażemy Wasze ofiary na konto zadłużenia.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17 30, młodzież – o godz. 19 00.
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00.
  1. W czwartek będziemy obchodzili święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  2. Zapraszamy na Ewangelizację na barce, która będzie miała miejsce 1 marca (czwartek) 2018 r., o godz. 00 na Barce Aquarius obok Jubilatu i Mostu Dębnickiego. Gościć będziemy ks. Mikołaja Konarskiego.
  3. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 Informacje w zakrystii i w kancelarii.
  4. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowejśw. Wincentego Pallottiego na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego przygotowania się do świat, a dzieciom i młodzieży dalszego dobrego wypoczynku podczas ferii.

Lepszy sąsiad za murem niż brat za morzem.