1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy o godz. 10.00 na Mszę św. dziękczynną za kapłaństwo Pallottiego, której przewodniczyć będzie ks. Waldemar Pawlik SAC, Wiceprowincjał Prowincji Chrystusa Króla. Na tej Mszy św. zostanie poświęcony witraż „Zmartwychwstanie Pana Jezusa”. W ubiegłym tygodniu na prace w kościele zebraliśmy na tacę 5700 zł., w kopertach 3070 zł. Bóg zapłać.
2. Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym prowadzi przed kościołem kwestę na rzecz tych osób
3. W kalendarzu liturgiczny będziemy obchodzić w tym tygodniu:
– w czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera,
– w piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika,
– w sobotę – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
4. Spotkanie młodzieży klas VIII przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania odbędzie się we wtorek, 25 września, o godz. 19.00 w budynku szkoły przy ul. Bulwarowej 33.
5. Zapraszamy 28 września (piątek) o godz. 19.00 na Ewangelizację na Barce. Spotkanie poprowadzi o. Michał Krajewski PUSTELNIK. Zgłoszenia w zakrystii i na stronie www.pallotti.fm
6. Spotkanie kandydatów przygotowujący się do Bierzmowania z klas VII odbędzie się 1 października, poniedziałek, o godz. 19.00 w budynku szkoły przy ul. Bulwarowej 33.
7. Spotkania scholi dziecięcej odbywają się w każdą niedzielę o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich chętnych.
8. Zapraszamy na pielgrzymki lotnicze: do Fatimy w dniach 18 21 października 2018 r., do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r., do Ziemi Świętej w dwóch terminach: w ferie zimowe 19 – 26 stycznia 2019 r. i drugi termin od 23 lutego do 2 marca 2019 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.
Coś uczynił dobrego, nie żałuj nigdy tego.