1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na dalsze prace przy kościele.
  2. Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,
  • we wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. Tego dnia będzie prowadzona przed Kościołem zbiórka do puszek na budowę studia na Bulwarowej oraz degustacja naszej Nowohuckiej firmowej kawy.
  • w czwartek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej,
  1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
  • rano – po Mszy św. porannej w godz. 30 – 8.00,
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 40 – 19.30
  1. Z dniem 25 sierpnia ks. Łukasz Gołaś SAC zostaje odwołany z funkcji wikariusza w naszej parafii i posłany do tworzenia Projektu Pallotti.FM w Krakowie i Warszawie. Ks. Łukasz pozostanie w naszej parafii jako duszpasterz.
  2. 25 i 26 sierpnia w Ołtarzewie będzie miało miejsce Pallotyńskie Spotkanie Młodych. Przed tym spotkaniem od 21 sierpnia warsztaty. Jedne z nich (warsztaty medialne) będzie prowadził ks. Łukasz z dziennikarzami Telewizji Polskiej. Zapraszamy młodych ludzi do uczestnictwa. Więcej informacji u ks. Łukasza.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego odpoczynku i Bożych darów w pracach całego tygodnia.

Myśl tygodnia:

Kto nie na Boga, nic nie ma; kto Boga posiada – wszystko posiada.