W Niedzielę 15 października w Parafii Matki Bożej Pocieszenia w Krakowie gościliśmy ks. Kishore Bezzama SAC z Indii, który wygłosił Słowo Boże oraz przybliżył nam życie chrześcijan w jego kraju. Obecny był rówież Stefan, wolontariusz Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.PL

Odrobinę Indii do Europy przywiózł ksiądz Kishore Raju Bezzam z Indii. Mieszkaniec południowo-wschodniej prowincji Andra Pradesh przybył do Polski na miesiąc, by szukać pomocy dla najuboższych dzieci w swoim kraju. Pallotyński misjonarz jest założycielem sierocińca, w którym przez wakacje przebywali nasi wolontariusze. Jest również  odpowiedzialny za budowę szkoły w Vutkuru, na którą fundacja przekazała dotychczas 15 tysięcy euro.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TU