1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na dalsze prace w kościele. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można wesprzeć Radio i Fundację nowohuckie.pl. Na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywać pierwszą rocznicę I Komunii Św.
  2. Przez cały miesiąc maj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa majowe.
  3. Zapraszamy na Festyn Parafialny dzisiaj od godz. 15.00 do 20.00.
  4. W tym tygodniu przypada:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy,
  • w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych,
  • w piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera. W tym dniu nie zapominajmy o naszych mamach z okazji Dnia Mamy. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  1. W sobotę na Mszach św. o godz. 9.30 i 11.30 96-cioro dzieci przyjmie po raz pierwszy Komunię Św.
  2. Od 1 września rozpocznie swoją działalność Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Zapraszamy chętnych do klasy pierwszej. Szczegółowe informacje w sekretariacie Gimnazjum tel. 12 642 12 98 oraz na stronie szkoły: gimnazjumbulwarowa.pl.
  3. Zapraszamy na spotkanie przed pielgrzymką do Rzymu w dniu 31 maja (środa) o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej.
  4. 2 czerwca, w piątek, o godz. 19.00 zapraszamy na Ewangelizację na Barce. Kapitanem rejsu będzie Krzysztof Wernicki, pallotyn. Będziemy płynąc statkiem Nimfa, który znajduje się obok mostu Grunwaldzkiego pod Wawelem. Zapisy w Zakrystii, kancelarii lub na stronie nowohuckie.PL.
  5. 6 czerwca (we wtorek) organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, aby uczestniczyć w uroczystościach Fatimskich. Biskupi polscy wraz z czcicielami Matki Bożej Fatimskiej ponowią AKT POŚWIĘCENIA POLSKI NIEPOKALANEMU SERCU MARYI. Wyjazd spod kościoła o godz. 10.00, powrót przed północą. Zapisy wraz z wpłatą 50 zł. w kancelarii, w zakrystii lub u ks. Łukasza.
  6. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek na os. Jagiellońskim 17 zaprasza na Dzień Otwarty 25 maja w godz. 16.00-18.00.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

W Jezusie Chrystusie zaczęła się już nawet najodleglejsza przyszłość.