1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. O godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. W przyszłą niedzielą ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w kościele. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można będzie udzielić wsparcia Radiu i Fundacji nowohuckie.pl.
  2. Mamy możliwość zobaczenia wiernej kopii Całunu Turyńskiego. Na każdej Mszy św. można wysłuchać katechezy o tej największej relikwii chrześcijaństwa. W Godzinie Miłosierdzia pokazane będzie Oblicze z Manopello, a na nabożeństwie fatimskim pokazany zostanie autoportret NMP. Po każdej Mszy św. jest możliwość nabycia obrazków lub publikacji dot. przeprowadzonych katechez
  3. We wtorek będziemy obchodzić święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywać pierwszą rocznicę I Komunii Św.
  5. Przez cały miesiąc maj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa majowe.
  6. Zapraszamy na Festyn Parafialny 21 maja od godz. 15.00 do 20.00. W związku z loterią fantową, którą chcemy urządzić w czasie festynu, prosimy o przyniesienie fantów.
  7. Od 1 września rozpocznie swoją działalność Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Zapraszamy chętnych do klasy pierwszej. Szczegółowe informacje w sekretariacie Gimnazjum te. 12 642 12 98 oraz na stronie szkoły: gimnazjumbulwarowa.pl.
  1. 6 czerwca (we wtorek) organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, aby uczestniczyć w uroczystościach Fatimskich. Biskupi polscy wraz z czcicielami Matki Bożej Fatimskiej ponowią AKT POŚWIĘCENIA POLSKI NIEPOKALANEMU SERCU MARYI. Wyjazd spod kościoła o godz. 10.00, powrót przed północą. Zapisy wraz z wpłatą 50 zł. w kancelarii, w zakrystii lub u ks. Łukasza.
  2. Dyrektor Technikum nr 2 i Szkoły Zawodowej nr 2 na Osiedlu Szkolnym 18 zaprasza gimnazjalistów na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w dniu 17 maja. Szczegóły na plakacie.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.

Zwycięzca ma wielu przyjaciół, zwyciężony ma dobrych przyjaciół.