1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywać rocznicę I Komunii Św. Ofiara składana na tacę jest przeznaczona na dalsze prace w kościele. Jutro rozpoczynamy okres zwykły w liturgii. Jutro też obchodzimy święto Najświętszej Marii Panny, Matki Kościoła.
  2. Zapraszamy na boisko Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego na coroczny Festyn Parafialny od godz. 15.00 do 20.00.
  3. W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. W sobotę obchodzić będziemy wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera. W tym dniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego i z Zespołu Szkół Specjalnych po raz pierwszy przyjmą sakrament komunii św. na Mszach św. o godz. 9.30 i 11.30. Pamiętajmy o ich w naszych modlitwach.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Świętej Trójcy. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci I komunijne i Bierzmowanych. Zostanie poświęcony ich dar – witraż Zesłanie Ducha Świętego. Słowo Boże będzie głosił misjonarz z Kolumbii ks. Jan Adamowicz, pallotyn.
  6. Trwają zapisy kandydatów z klas VI do sakramentu Bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się jutro o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy.
  7. Przez cały miesiąc maj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa majowe.
  8. Zapraszamy na kolejną edycję Ewangelizacji na Barce. W tym roku nasze rejsy i spotkania dofinansowało województwo Małopolskie. Spotkanie jest bezpłatne. Zapraszamy 30 maja (środa) o godz. 19.00 na Statek Nimfa obok Mostu Grunwaldzkiego. Spotkanie poprowadzi ks. Michał Olszewski SCJ. Zapisy na stronie www.fm oraz w zakrystii.
  9. 8 czerwca (piątek) zapraszamy do naszego kościoła na spotkanie z Sercem Jezusa – wieczór uwielbienia. Gościć będziemy Jude Antoine (czyt.: Dżud Antułan), który w czasie Światowych Dni Młodzieży otwierał adorację Ołtarza Pojednania i Pokoju. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą Świętą i procesją, o godz. 19.00 słowo i uwielbienie.
  10. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  11. Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd wakacyjny do Bóbrki nad Soliną w terminie od 1 do 14 lipca. Koszt wyjazdu wynosi 1400 zł. Zapisy z zaliczką 500 zł przyjmuje ks. Sebastian.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.

Co stary widzi siedząc, tego młody nie dostrzeże nawet stojąc.