W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień, na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywać rocznicę I Komunii Św. W tym dniu ofiara składana na tacę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.

1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w sobotę  19 maja. Rozpoczęcie o godz. 20.00. W programie Akatyst do Ducha Świętego, pantomima, konferencja, Adoracja, Uwielbienie, modlitwa o wylanie Darów Ducha Świętego, około godz. 24.00 Eucharystia i Agapa. Czuwanie poprowadzi Wspólnota GAUDETE. Zapraszamy.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
  • w poniedziałek – święto św. Macieja, Apostoła;
  • w środę – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.
  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Festyn Parafialny od godz. 15.00 do 20.00. W związku z loterią fantową, którą chcemy urządzić w czasie festynu, można jeszcze przynosić fanty.
  2. Trwają zapisy kandydatów z klas VI do sakramentu Bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 maja, poniedziałek, o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy.
  3. Przez cały miesiąc maj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa majowe.
  4. 8 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy na spotkanie modlitwy uwielbieniowej, które poprowadzi Jude Antoine z Malezji wraz z zespołem Gsus Project. Rozpoczęcie o 19.00 w naszym kościele.
  5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  6. Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd wakacyjny do Bóbrki nad Soliną w terminie od 1 do 14 lipca. Koszt wyjazdu wynosi 1400 zł. Zapisy z zaliczką 500 zł przyjmuje ks. Sebastian.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego odpoczynku.

Dusza żywi się tym, czym się cieszy.