1. Przeżywamy XII Niedzielę zwykłą. W przyszłą niedzielę w naszym kościele gościmy ks. Włodzimierza Osicę, pallotyna, który będzie zbierał ofiarę do puszek na pomoc dla katolików na wschodzie.
  2. Przez cały miesiąc czerwiec, po Mszy św. wieczornej, odprawiamy nabożeństwo do Serca Jezusa. Zapraszam.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • w środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
  • w czwartek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
  • w sobotę – po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
  1. W ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego, radny naszej dzielnicy Andrzej Kowalik zachęca wszystkich parafian do poparcia wniosku, jaki złożył do budżetu dzielnicowego pod nazwą „Jaśniej na Al. Róż” Zadanie to ma na celu wymianę oświetlenia wzdłuż Al. Róż pomiędzy ul. Mościckiego a Bulwarową. Jest to główna droga prowadząca do naszego Kościoła. Więcej o głosowaniu i innych projektach, które dotyczą Nowej-Huty w gazetce parafialnej i na stronie internetowej budzet.krakow.pl.
  2. Bardzo serdecznie zapraszamy na 37 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę z grupą pallotyńską w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
  3. W czasie wakacji kancelaria będzie czynna codziennie:
  • rano – po Mszy św. porannej w godz. 7.30 – 8.00,
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 18.40 – 19.30.
  1. Przez całe wakacje nie będzie wychodziła nasza parafialna gazetka. Całej Redakcji dziękujemy za całoroczną pracę i życzymy miłego wypoczynku.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia a odpoczywającym dobrej pogody.

Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.