1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańca
  2. Dzisiaj ofiarą do puszek można wesprzeć Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław”, które przeprowadza akcję na rzecz trojga chorych dzieci.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież, – o godz. 19 00;
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  1. W sobotę zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie na godz. 15.00.
  2. W czwartek o godz. 19.00 będzie spotkanie organizacyjne Nowohuckiej Drogi Krzyżowej. Prosimy o pomoc w jej sprawnym przeprowadzeniu.
  3. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach św. będzie obrzęd poświęcenia palm, (które będzie można kupić przed kościołem). Odbywa się on zawsze na początku Mszy św., dlatego prosimy o punktualne przybycie. W tym dniu przynosimy nasze skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  4. Także w Niedzielę Palmową, zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Nowej Huty. Rozpoczęcie o godz. 19.30 przy naszym kościele a zakończenie w klasztorze w Mogile. W tym roku prowadzić Drogę Krzyżową będzie Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski.
  5. Przed wejściem do Kościoła u Pań z Żywego Różańca można nabyć baranki z Caritasu.
  6. W przyszłą niedzielę Szkoła Specjalna organizuje kiermasz wyrobów świątecznych. Będzie można nabyć kartki świąteczne, palmy, stroiki oraz wyroby spożywcze. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie pielgrzymki dzieci do Sandomierza.
  7. Są jeszcze wolne miejsce na pielgrzymkę na Mazury w kwietniu.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Rzymu w dniach od 25 czerwca do 5 lipca i do Fatimy w dniach 20-24 października. Więcej informacji u ks. Proboszcza i u ks. Łukasza.
  9. Dzisiaj o godz. 20.30 przed Kolegiatą św. Anny, rozpocznie się Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Krakowa. Szczegóły na plakacie.
  10. III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego os. Wysokie serdecznie zapraszają gimnazjalistów na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 22 kwietnia od 9.00 do 13.00.
  11. Nowopowstająca Szkoła Podstawowa Nr 77 z Oddziałami Integracyjnymi zaprasza na Dni Otwarte w dniach 5 i 22 kwietnia. Szczegóły na plakacie.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego przygotowania się do świat.

Jedna nadzieja daje więcej sił niż dziesięć wspomnień.