1. Przeżywamy XX Niedzielę zwykłą. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na dalsze prace przy kościele. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Przed kościołem można kupić miód.
2. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można będzie wspomóc małego Dominika, naszego Parafianina. Chłopiec od 3 lat walczy z białaczka, jest już po dwóch przyczepach szpiku kostnego, wymaga kosztownego leczenia.
– w poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
– we wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża;
– w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej,
– w piątek– święto św. Bartłomieja, Apostoła.
4. Zapraszamy na sierpniową EWANGELIZACJĘ NA BARCE, którą organizujemy wspólnie z Województwem Małopolskim. Ostatnia środa miesiąca, 29 sierpnia, godz. 19.00, Statek Nimfa – trzeba się zapisać na stronie Pallotti.FM lub w zakrystii. Słowo głosić będzie Karol Sobczyk – lider wspólnoty Głos na Pustyni.
5. Trwa rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
6. Już dziś zapraszamy na koncert pt. ZACHWYCA MNIE MÓJ BÓG, który organizujemy wspólnie z Dzielnicą 18 Nowa Huta dnia 21 września o godz. 19.00 na Placu Centralnym (początek Alei Róż). Jest to koncert z okazji 200–tnej rocznicy święceń Kapłańskich św. Wincentego Pallottiego. Więcej informacji niebawem.
7. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18 21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i wiele łask w pracach całego tygodnia.
Dobrze jest oprzeć się o drugiego, bo nikt nie dźwiga życia sam.