Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na dalsze prace przy kościele.
Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie.
W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
w poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej;
we wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,
w środę – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. W naszej Parafii będziemy opowiadać o Pallotyńskim Radiu Ewangelizacyjnym Pallotti.FM. Po każdej Mszy Św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na dzieła Radia. Tradycyjnie będzie kiermasz dobrej książki, będzie można zakupić naszą firmową kawę i herbatę oraz odwiedzić nasze studio radiowo-telewizyjne, które mieści się pod naszym kościołem.
w piątek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej.
Zapraszamy na sierpniową EWANGELIZACJĘ NA BARCE, którą organizujemy wspólnie z Województwem Małopolskim. Ostatnia środa miesiąca, 29 sierpnia, godz. 19.00, Statek Nimfa – trzeba się zapisać na stronie Pallotti.FM lub w zakrystii. Słowo głosić będzie Karol Sobczyk  – lider wspólnoty Głos na Pustyni.
Trwa rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
Już dziś zapraszamy na koncert pt. ZACHWYCA MNIE MÓJ BÓG, który organizujemy wspólnie z Dzielnicą 18 Nowa Huta dnia 21 września o godz. 19.00 na Placu Centralnym (początek Alei Róż). Jest to koncert z okazji 200–tnej rocznicy święceń Kapłańskich św. Wincentego Pallottiego. Więcej informacji niebawem.
Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18  21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego odpoczynku i Bożych darów w pracach całego tygodnia.
Myśl tygodnia:
Kto nie na Boga, nic nie ma; kto Boga posiada – wszystko posiada.