1. Przeżywamy VI niedzielę zwykłą. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową zapraszamy na Msze św. i obrzęd przyjęcia na głowę popiołu o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 20.00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17 30, młodzież – o godz. 19 00;
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00.
  1. W sobotę w liturgii będziemy obchodzili wspomnienie bł. Elżbiety Sanny.
  2. Zapraszamy na Ewangelizację na barce, która będzie miała miejsce 1 marca (czwartek) 2018, o godz. 19.00 na Barce Aquarius obok Jubilatu i Mostu Dębnickiego. Gościć będziemy ks. Mikołaja Konarskiego.
  3. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom i współorganizatorom Balu Dobroczynnego, który odbył się 3 lutego. Wielką pomoc otrzymaliśmy od rodzin Państwa Moryców, Paciorków i Kulisów oraz cateringu. Uczestniczyło w nim 330 osób. Na rzecz prac przy kościele oraz działalność Radia i Fundacji zebraliśmy 20 tys. zł. Zostały jeszcze symboliczne cegiełki. Jeżeli ktoś chciałby się włączyć i kupić taką cegiełkę – zachęcamy.
  4. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 Informacje w zakrystii i w kancelarii.
  5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowejśw. Wincentego Pallottiego na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień, a dzieciom i młodzieży wypoczynku podczas ferii.

Jeśli wolno i wypada mówić, mów o tym, co służy ku zbawieniu.