1. Przeżywamy XI Niedzielę zwykłą. Przez cały czerwiec po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do Serca Jezusowego. Ofiary dzisiaj składane na tacę przeznaczone na dalsze prace w kościele. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. Michał Kowalski z Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej w ubiegłą niedzielę zebrał 8150 zł na budowę kościoła. Przekazuje Bóg zapłać za wszystkie ofiary, życzliwość i modlitwę.
  3. Na Mszy św. o godz. 30 będzie wprowadzenie ministrantów w posługę lektora
  4. Jutro na godz. 19.00 zapraszamy do kościoła uczniów z klas VI przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
  5. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
  • w czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. O godz. 10.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Zespołu Szkół Specjalnych.
  1. W piątek zakończenie roku szkolnego na Mszach św.:
  • o 8.00 – dla gimnazjum,
  • o 9.00 – dla szkoły podstawowej.

Od jutra, codziennie, od godz. 17.30 zapraszamy młodzież i dzieci do skorzystania z sakramentu pokuty. Niech koniec roku i początek wakacji będą czasem przyjaźni z Bogiem.

Wakacje, które wkrótce rozpoczniemy to okres, w którym mamy więcej czasu. Wykorzystajmy go na przybliżenie się do Pana Boga przez czytanie Pisma Świętego, może częstsze uczestniczenie w Mszy św., również w tygodniu. Pamiętajmy też, że świątynia jest miejscem, gdzie mieszka Pan Jezus i nasz strój powinien być godny tego miejsca.

  1. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  2. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18‑21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego odpoczynku.

Myśl tygodnia:

Chleb otwiera każde usta.