1. Przeżywamy X Niedzielę zwykłą. Przez cały czerwiec po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do Serca Jezusowego. Słowo Boże głosi Michał Kowalski z Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej. Taca przeznaczona jest na budowę kościoła w Jego Parafii. W przyszłym tygodniu ofiara na tacę będzie przeznaczona na dalsze prace w naszym kościele.
  2. Na Mszy św. o godz. 10.30 będzie wprowadzenie kandydatów w posługę ministranta, natomiast na godz. 19.00 Chór AMADEUM zaprasza na koncert na zakończenie roku pracy.
  3. Jutro po Mszy św. wieczornej adoracja rycerzy św. Michała Archanioła.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 30 będzie wprowadzenie ministrantów w posługę lektora.
  5. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła;
  • we wtorek – wspomnienie błogosławionych męczenników: Piotra Dańkowskiego, prezbitera oraz Józefa Jankowskiego, prezbitera i Józefa Stanka, prezbitera – polskich pallotynów i Towarzyszy;
  • w środę – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła;
  • w czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  1. W środę o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie młodzieży klas II gimnazjum przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18‑21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w pracach całego tygodnia.

Większego trzeba rozumu, aby czyjejś dobrej rady posłuchać, niż aby jej komuś udzielić.