Zaproszenie dla młodzieży gimnazjalne i starszej na początek wakacji: ks. Łukasz organizuje warsztaty medialne przed Pallotyńskim Spotkaniem Młodych w Ołtarzewie 2-7 lipca połączone z rekolekcjami ewangelizacyjnymi i Spotkaniem Młodych. Koszt 100 zł (wyżywienie i nocleg). Więcej informacji na stronie parafii i u ks. Łukasza.

Warsztaty medialne od kilku lat robią wielką furorę. Spotkania w studiach radiowych, telewizji, zajęcia prowadzone przez znanych dziennikarzy – to tylko niektóre atrakcje warsztatów. Zajęcia mają głównie charakter praktyczny – z aparatem, kamerą czy mikrofonem w ręku.

Tegoroczni goście specjalni są jeszcze tajemnicą i niespodzianką zarazem.

Termin: 2-4 lipca 2018 WARSZTATY, 5-6 REKOLEKCJE, 6-8 PALLOTYŃSKIE SPOTKANIE MŁODYCH

Organizator: Pallotti.FM, TV Misericordia

Odpowiedzialni: ks. Łukasz Gołaś SAC, ks. Przemysław Krakowczyk SAC