1. Przeżywamy VI niedzielę zwykłą. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
  2. W tym tygodniu przeżywać będziemy::
  • w piątek – święto Katedry Św. Piotra, Apostoła;
  • w sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  1. Młodzież klas VII zapraszamy na spotkanie przed sakramentem bierzmowania w poniedziałek na godz. 19.00 do kościoła,  natomiast młodzież klas VIII we wtorek na godz. 19.00 do szkoły przy ul. Bulwarowej.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego na rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy.
  3. W naszej gazetce parafialnej umieszczony jest apel policji dotyczący metod kradzieży na „policjanta”,  które dotykają głównie seniorów. Zapraszamy do lektury.
  4. Posługa Kobiet Katolickich „Magnificat” zaprasza kobiety wszystkich stanów, zawodów i środowisk na kolejne radosne spotkanie połączone z uroczystą kolacją, uwielbieniem Boga i świadectwem zaproszonego gościa. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2019 r. w restauracji Hotelu Swing. Szczegółowe informacje w naszej gazetce oraz na plakatach i ulotkach.
  5. Zapraszamy na „Wakacje z Pallotynami” w dniach 20 – 27 lipca 2019 r. w Jeziornej Osadzie. Szczegóły i informacje są na tablicy ogłoszeń.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.

Jeśli wolno i wypada mówić, mów o tym, co służy ku zbawieniu.