1. Przeżywamy V niedzielę zwykłą. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
2. Dzisiaj pragniemy uczcić i przypomnieć sobie postać bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Gościmy w naszej parafii promotora kultu Męczennika, p. Marka Kędziorka, który poprzez słowo świadectwa przybliży nam jego osobę i duchowe dziedzictwo. Po każdej Mszy św. można nabyć płyty z oryginalnym nagraniem 16 całych homilii Męczennika. Zachęcamy do obejrzenia umieszczonej w kościele wystawy o ks. Jerzym.
3. Rodzice Piotrusia Pyszko dziękują za modlitwę i wsparcie. Piotruś po operacji jest już w domu, po sześciu miesiącach od urodzenia w szpitalu. Można jeszcze wesprzeć jego leczenie. Przy czasopismach znajdują się ulotki,
4. W czwartek w liturgii będziemy obchodzili święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy.
5. Zapraszamy na „Wakacje z Pallotynami” w dniach 20 – 27 lipca 2019 r. w Jeziornej Osadzie. Szczegóły i informacje są na tablicy ogłoszeń.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.
Myśl tygodnia:
Jeśli wolno i wypada mówić, mów o tym, co służy ku zbawieniu.