Przeżywamy VI niedzielę Wielkanocną. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i

1. Bóg zapłać za ofiarę na zakup nowych rzutników zebraliśmy kwotę 3380 zł.
  2. Gościmy w naszej parafii młodzież, która przygotowuje się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę, która wesprze ich wyjazd.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek – uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Ks. arcybiskup zaprasza nas na procesję ku czci św. Stanisława w niedzielę 13 maja. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na Wawelu.
  1. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św., zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Za tydzień zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 00.
  3. Przez cały miesiąc maj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa majowe.
  4. Zapraszamy na Festyn Parafialny 20 maja od godz. 15.00 do 20.00. W związku z loterią fantową, którą chcemy urządzić w czasie festynu, prosimy o przyniesienie fantów.
  5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  6. Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd wakacyjny do Bóbrki nad Soliną w terminie od 1 do 14 lipca. Koszt wyjazdu wynosi 1400 zł. Zapisy z zaliczką 500 zł przyjmuje ks. Sebastian.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.

W Jezusie Chrystusie zaczęła się już nawet najodleglejsza przyszłość.