1. Przeżywamy XXXIII Niedzielę zwykłą. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na dalsze prace w kościele. Bóg zapłać. Został zamontowany następny witraż w oknie naszej świątyni.
  2. Za tydzień będziemy obchodzić niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Dzisiaj kończy się 1. Światowy Dzień Ubogich w Archidiecezji Krakowskiej. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można wspomóc ubogich w naszej Archidiecezji
  3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
  • w poniedziałekśw. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
  • we wtorek – Ofiarowanie Najświętszej Marii Panny,
  • w środę – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę,
  • w piątekświętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy.
  1. Zapraszamy na różaniec o godz. 30 w intencji naszych bliskich zmarłych podanych nam w wypominkach.
  2. Zapraszamy na koncert naszego parafialnego dziecięcego zespołu NoteDeo w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w naszym kościele.
  3. Organizujemy wyjazd na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w terminie 10 – 17 lutego 2018 r. Koszt wyjazdu 750 zł. Wszelkie szczegółowe informacje udziela ks. Sebastian.
  4. Spotkanie dla klas VII szkoły podstawowej przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się 28 listopada o godz. 19.00 w Gimnazjum im. Królowej Apostołów.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 5 do 12 lutego 2018 r. z ks. Przemysławem Krakowczykiem. Zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego Błogosławieństwa w podejmowanych pracach.

Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu.