1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele. Stowarzyszenie „Dobrosław” zebrało w ubiegłym tygodniu 2374 zł. dla chorego Krzysia. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. Od poniedziałku rozpoczną się rekolekcje dla szkół. Pamiętajmy w modlitwach o naszych dzieciach i młodzieży.
 3. Za tydzień rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje w naszej parafii, które poprowadzi Wspólnota Nowej Ewangelizacji.
 4. O godz. 16.00 zapraszamy na rekolekcje dla nauczycieli i pracowników szkół oraz dla nauczycieli emerytowanych.
 5. Przed kościołem u pań z żywego różańca są do nabycia baranki z Caritasu.
 6. Ksiądz Arcybiskup M Jędraszewski zaprasza na kolejne dialogi, w czwartek 15 marca, o godz. 20.15 w kościele św. Brata Alberta w Krakowie. Będą dotyczyły tematu ,,Spowiedź i kierownictwo duchowe a psychika człowieka. Pytania kierować przez skrzynkę znajdującą się na stronie www.dialogi.pl.
 7. Zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 18.00, w czasie, której ks. abp Marek Jędraszewski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania
 8. W sobotę, 17 marca, masz kościół będzie kościołem stacyjnym. Zapraszamy na godz. 19.00 na nabożeństwo pokutne, po nim o godz. 30 na Mszę, św., której będzie przewodniczył ks. bp Tadeusz Pieronek (Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie).
 9. Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów rozpoczynające działalność przy ul. Bulwarowej 33 zaprasza uczniów klas III gimnazjów na dzień otwarty w sobotę 17 marca o godz. 10-tej. Można będzie obejrzeć szkołę i poznać jej ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny.
 10. Zespół Szkół Specjalnych Nr 14 na oś Sportowym zaprasza na Dzień Otwarty 21 marca. Dodatkowe informacje na plakacie.
 11. Dziękujemy za dar od Koła Pszczelarzy w Kocmyrzowie, którym jest paschał. Zostanie on przekazany naszej Parafii za tydzień. Przed kościołem można będzie kupić miód.
 12. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
 • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież, – o godz. 19 00;
 • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 1. Wspólnota Nowe Serce zaprasza na 8-tygodniowe Rekolekcje Odnowy Wiary przy parafii NSJP przy ul. Ludźmierskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się za tydzień, w niedzielę 18 marca o godzinie 18-tej w salce parafialnej.
 2. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 Informacje w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

Myśl tygodnia:

Kto chce przemawiać do świata, musi najpierw słuchać Pana Boga.