1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje w naszej parafii, które prowadzi Wspólnota Nowej Ewangelizacji.
  3. Jutro będziemy przeżywać uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież, – o godz. 19 00;
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  1. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach św. będzie obrzęd poświęcenia palm, (które będzie można kupić przed kościołem). Odbywa się on zawsze na początku Mszy św., dlatego prosimy o punktualne przybycie. W tym dniu przynosimy nasze skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  2. Także w Niedzielę Palmową, zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Nowej Huty. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy naszym kościele a zakończenie w klasztorze w Mogile. W tym roku prowadzić Drogę Krzyżową będzie Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski.
  3. Przed wejściem do Kościoła u Pań z Żywego Różańca można nabyć baranki z Caritasu.
  4. W przyszłą niedzielę Szkoła Specjalna organizuje kiermasz wyrobów świątecznych. Będzie można nabyć kartki świąteczne, palmy, stroiki oraz wyroby spożywcze. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie pielgrzymki dzieci do Świnoujścia.
  5. Zespół Szkół Specjalnych Nr 14 na oś Sportowym zaprasza na Dzień Otwarty 21 marca. Dodatkowe informacje na plakacie.
  6. Dziękujemy za dar od Koła Pszczelarzy w Kocmyrzowie, którym jest paschał. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 zostanie on przekazany naszej Parafii. Przed kościołem można kupić miód.
  7. Wspólnota Nowe Serce zaprasza na 8-tygodniowe Rekolekcje Odnowy Wiary przy parafii NSJP przy ul. Ludźmierskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w salce parafialnej
  8. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 Informacje w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego przygotowania się do świat.

Jedna nadzieja daje więcej sił niż dziesięć wspomnień.