1. Przeżywamy V Niedziele zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych
  2. W tym tygodniu wspominać będziemy:
  • w poniedziałekśw. Agatę, dziewicę i męczennicę; na każdej Mszy św. pobłogosławienie chleba;
  • we wtorekświętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy;
  • w sobotęśw. Scholastykę, dziewicę.
  1. We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy uczniów klas VII na spotkanie przed sakramentem bierzmowania.
  2. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 Informacje w zakrystii i w kancelarii.
  3. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowejśw. Wincentego Pallottiego na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  4. Zapraszamy do udziału w nowym projekcie muzycznym osoby grające na: instrumentach dętych, perkusji i gitarze basowej. Więcej informacji na plakacie.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w pracach całego tygodnia.

Większego trzeba rozumu, aby czyjejś dobrej rady posłuchać, niż aby jej, komu udzielić.