1. Przeżywamy IX Niedzielę zwykłą. Przez cały czerwiec po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do Serca Jezusowego. O godz. 30 ks. Tomasz Kotulski SAC i ks. Marcin Majewski SAC odprawią swoją Mszę św. prymicyjną, a po niej błogosławieństwo neoprezbiterów Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Serdeczne podziękowania kierujemy do członkiń Róży Żywego Różańca Matki Bożej Pocieszenia i indywidualnych ofiarodawców za ufundowanie nowego feretronu.
  3. W przyszłą niedzielę Słowo Boże będzie głosił ks. Michał Kowalski z Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej. Taca będzie przeznaczona na budowę kościoła w Jego Parafii.
  4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.30 będzie wprowadzenie chłopców w posługę ministranta, natomiast na godz. 19.00 Chór AMADEUM zaprasza na koncert na zakończenie roku pracy.
  5. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
  • w piątekUroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,
  • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Spotkanie młodzieży z klas VII przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie we wtorek o godz. 19.00 w Gimnazjum im. Królowej Apostołów przy ul. Bulwarowej.
  3. Eucharystia na zakończenie Seminarium Wiary odbędzie się we wtorek o godz. 20.00.
  4. 7 czerwca, czwartek, na AWF-ie organizowana jest 2 Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Dla zdrowego i aktywnego starzenia.” Szczegóły na ulotkach i plakacie.
  5. 8 czerwca (piątek) zapraszamy do naszego kościoła na spotkanie z Sercem Jezusa – wieczór uwielbienia. Gościć będziemy Jude Antoine (czyt.: Dżud Antułan), który w czasie Światowych Dni Młodzieży otwierał adorację Ołtarza Pojednania i Pokoju. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą Świętą i procesją, o godz. 19.00 słowo i uwielbienie.
  6. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18-21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego odpoczynku.

Chleb otwiera każde usta.