1. Przeżywamy XII Niedzielę zwykłą. Obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 30zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Przez cały miesiąc czerwiec, po Mszy św. wieczornej, odprawiamy nabożeństwo do Serca Jezusa. Zapraszamy.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • w czwartek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
  • w piątek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W czasie wakacji kancelaria będzie czynna codziennie:
  • rano – po Mszy św. porannej w godz. 7.30 – 8.00,
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 18.40 – 19.30.
  1. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  2. W środę 27 czerwca kolejna edycja Ewangelizacji na Barce. Gościć będziemy ks. Krzysztofa Kralkę SAC. Ruszamy statkiem Nimfa spod Wawelu o godz. 19.00. Zapisy na stronie fm i w zakrystii. Wstęp wolny.
  3. Zaproszenie dla młodzieży gimnazjalne i starszej na początek wakacji: ks. Łukasz organizuje warsztaty medialne przed Pallotyńskim Spotkaniem Młodych w Ołtarzewie 2-7 lipca połączone z rekolekcjami ewangelizacyjnymi i Spotkaniem Młodych. Koszt 100 zł (Wyżywienie i Nocleg). Więcej informacji na stronie parafii i u ks. Łukasza.
  4. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informację w kancelarii.
  5. Przez całe wakacje nie będzie wychodziła nasza parafialna gazetka. Całej Redakcji dziękujemy za całoroczną pracę i życzymy miłego wypoczynku.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18‑21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia, a odpoczywającym dobrej pogody.

Myśl tygodnia:         Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.