1. Przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą. Słowo Boże głosi ks. Kishore Bezzam, pallotyn z Indii. Przybliży nam życie chrześcijan w jego kraju Po Mszy św. będzie można wesprzeć sierociniec i budowę szkoły w jego parafii. Po Mszy św. o godz. 18.00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Ofiary na tacę przeznaczamy na dalsze prace przy kościele. Zostały już wmontowane trzy relikwiarze. Przed ołtarzem można obejrzeć jeszcze kolejny z relikwiami św. Jana Pawła II. Koszt jednego to 1500 zł. Złoto i srebro, z których zostały wykonane, to złom ofiarowany przez rodziny naszej Parafii.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,
  • we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
  • w środę – święto św. Łukasza, Ewangelisty; na godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Łukasza,
  • w piątek – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa,
  • w sobotę – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa..
  1. 26 października (czwartek) o godz. 19.00 zapraszamy na ewangelizację na Barce. Gościć będziemy pallotyna ks. Benjamina Bahashi z Demokratycznej Republiki Konga. Spotkanie odbędzie się na Barce Aquarius obok Jubilata i Mostu Dębnickiego.
  2. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 zapraszamy dzieci, natomiast na godz. 17.30 wszystkich parafian.
  3. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. W naszej parafii zmarłych polecać będziemy w modlitwie różańcowej przez cały miesiąc o godz. 17.30. Msza św. będzie odprawiona w dzień zaduszny, 2 listopada, o godz. 9.00. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pogody ducha i bogatych refleksji w nadchodzącym tygodniu.

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę – wielkie upadają.