Wielki Czwartek – pamiątka ustanowienie Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa.

• Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00
  • Spowiedź od godz. 16.00
  • Liturgia Wielkiego Czwartku rozpocznie się o godz. 18.00
  • Po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ołtarza wystawienia. Adoracja do godz. 24.00
  • Odpust zupełny można uzyskać za uczestnictwo w śpiewie „Przed tak wielkim Sakramentem”

Wielki Piątek – pamiątka męki i śmierci Jezusa – liturgii przewodniczyć będzie ks. bp Grzegorz Ryś

• W tym dniu nie ma Mszy św.
  • Obowiązuje post ścisły oraz abstynencja
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu przy ołtarzu wystawienia od godz. 7.00. Plan adoracji parafian jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  • O godz. 8.00 zapraszamy na Jutrznię i Godzinę czytań
  • Spowiedź w godz. 7.00 – 22.00
  • Droga Krzyżowa o godz. 17.30
  • Liturgia Wielkiego Piątku rozpocznie się o godz. 18.00.
  • Po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego
  • Adoracja Jezusa w grobie będzie do godz.24.00. O g. 21.00 czas dla młodzieży, o godz. 22.00 dla rodzin, o godz. 23.00 dla chóru parafialnego.
  • Ofiary składane podczas adoracji krzyża przeznaczone będą na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie
  • Rozpocznie się Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  • Odpust zupełny można uzyskać za uczestniczenie w Adoracji Krzyża

Wielka Sobota – pamiątka Zmartwychwstania Pańskiego

• Nie ma Mszy św. rano
  • Adoracja przy Bożym Grobie od godz. 7.00
  • O godz.8.00 zapraszamy na Jutrznię i Godzinę czytań
  • Spowiedź w godz. 7.00 – 20.00
  • Poświęcenie pokarmów w godz. 9.00 – 16.00. Na poświęcenie przynosimy dary dla biednych. Odbieranie tych darów będzie od godz. 11.00. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu tych darów i wydawaniu. Chętni zgłaszają się u ks. Proboszcza.
  • Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o godz. 20.00. Rozpoczniemy poświęcenie ognia i paschału na zewnątrz kościoła, następnie orędzie światła, Liturgia Słowa, poświęcenie wody oraz odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych (prosimy o przyniesienie świec na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych oraz naczyń na wodę święconą).
  • Odpust zupełny można uzyskać za odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych

• Msza św. rezurekcyjna o godz. 6.00
  • Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00
  • Pozostałe Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego.