1 dzień, piątek -20.10.2017 : Kraków – Porto – Santiago de Compostela

Zbiórka uczestników w hali odlotów portu lotniczego Kraków – Balice. 12:00- 14.35 przelot do Porto. Zwiedzanie  Porto , którego historyczna część została wpisana wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kościół św. Franciszka. Most żelazny z XIX w. Transfer z Porto do Santiago de Compostela. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień, sobota – 21.10.2017  Santiago de Compostela-Coimbra-Fatima
Śniadanie. Nawiedzenie Bazyliki Świętego Jakuba Apostoła – trzeciego, pod względem ważności po Jerozolimie i Rzymie, miejsca pielgrzymkowego w świecie chrześcijańskim. Przejazd do Coimbry, dawnej stolicy Portugalii. Zwiedzanie uniwersytetu (najstarszy ośrodek uniwersytecki Portugalii), Starej Katedry. Przyjazd do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.
Udział w modlitwie różańcowej w Kaplicy Objawień oraz proceji Maryjnej. Nocleg.

3 dzień, niedziela, 22.10.2017: Fatima– Cova da Iria
Msza Święta w kaplicy objawień Matki Bożej w Cova da Iria lub w Bazylice Przenajświętszej Trójcy Świętej. Śniadanie.Sanktuarium,  Bazylika Matki Boskiej Różańcowej z grobami Franciszka, Hiacynty i Łucji. Zwiedzanie wystawy poświęconej setnej rocznicy objawień. Obiadokolacja. Udział w modlitwie różańcowej w Kaplicy Objawień oraz proceji Maryjnej. Nocleg.

4 dzień, poniedziałek  23.10.2017 Fatima -Cova da Iria – Valinhos -Aljustrel
Msza Święta w kaplicy objawień Matki Bożej w Cova da Iria. Śniadanie Zwiedzanie wystawy poświęconej cudowi słońca 13 października 1917 roku. Po południu. Uczestnictwo w drodze krzyżowej prowadzącej do wioski Valinhos – miejsca objawień Anioła Portugalii oraz do wioski Aljustrel, gdzie znajdują się domy rodzinne Franciszka, Hiacynty i Łucji. Zwiedzanie. Powrót do hotelu.

5 dzień 24.10.2017,  wtorek Batalha- Nazare-Lizbona – Wrocław-Kraków
Msza Święta w kaplicy objawień Matki Bożej w Cova da Iria. Śniadanie. Przejazd do  Batalha. Nawiedzenie gotyckiej Bazyliki Matki Boskiej Zwycięskiej. Przejazd do  Sanktuarium Maryjnego w Nazare nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego. Przejazd do Lizbony. Nawiedzenie kościoła św. Antoniego, Katedry oraz kościoła klasztoru Hieronimitów z grobem Vasco da Gama. Transfer na lotnisko w Lizbonie. 18:30 wylot do Polski. Przylot  do Wrocławia 23:10. Transfer autokarowy do Krakowa.

Cena:1620zł+250 Euro

-zniżka dla dzieci w wieku do 11 lat w pokoju 3-os. – 50 Euro

Cena obejmuje:

• przelot samolotem na trasie Kraków -Porto i Lizbona -Wrocław
  • transfery autokarowe w Portugalii
  • transfer Wrocław-Kraków
  • 4 noclegi w hotelach – pokoje z łazienkami, dwuosobowe i trzyosobowe
  • wyżywienie HB (5 śniadań i 5 obiadokolacji)
  • ubezpieczenie KL, NNW
  • opiekę pilota przewodnika

Cena nie obejmuje:

• biletów wstępu: ok. 10 Euro
  • dopłaty do pokoju jednoosobowego: 100 Euro

Przelot samolotem odbywa się na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.

Uczestnicy pielgrzymki proszeni są przy zapisie o wpłatę zaliczki w kwocie 1000 zł oraz podanie danych: Imię i Nazwisko uczestnika, data urodzenia, adres pocztowy, serii i nr dokumentu tożsamości oraz datę ważności, z którym będzie podróżować, nr tel. kontaktowego. Pozostałą kwotę w złotówkach i Euro prosimy o wpłatę do końca września 2017.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą słuchawek do telefonów komórkowych.

KONTAKT: ks. Wiesław Wilmański SAC 608 287 328