1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na dalsze prace w kościele. Natomiast przed kościołem można złożyć do puszek ofiarę na misje, którą wierni w innych kościołach składali w ubiegłym tygodniu. Wesprzeć misje można w różny sposób. Przez składanie starych telefonów komórkowych, zakrętek plastykowych, znaczków.
  2. W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP, a w sobotę będziemy przeżywać uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W sobotę zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 9.00. Na Mszach św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 będzie możliwość adopcji dziecka nienarodzonego. Formularze już można zabrać i wypełnić. Należy je przynieść w sobotę i w czasie uroczystości złożyć na ołtarzu.
  3. W sobotę na 15.00 zapraszamy wszystkich nauczycieli i pracowników szkół, a także nauczycieli emerytowanych na rekolekcje. Będą one trwały w sobotę i niedzielę o godz. 15.00.
  4. Za tydzień rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje w naszej parafii.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19 00.
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego
  1. W najbliższym tygodniu odbędzie się wydarzenie „24 godziny dla Pana”, którego inicjatorem i pomysłodawcą jest papież Franciszek. Prosił on, aby  wierni w kościołach na całym świecie przez 24 godziny mieli możliwość modlitwy i spowiedzi. W naszym rejonie to wydarzenie będzie miało miejsce w Parafii św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303 w najbliższy piątek, 24 marca, od godziny 20.00 do soboty, 25 marca, do godziny 19.00. Szczegółowy program na plakatach i stronie internetowej. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian.
  2. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Rzymu i do Fatimy. Więcej informacji u ks. Proboszcza i u ks. Łukasza.
  3. Parafia Miłosierdzia Bożego ze Wzgórz zaprasza na autokarową pielgrzymkę „Śladami św. Siostry Faustyny” do Wilna, w dniach 22-27 maja 2017 r. Zapisy tyko do 26 marca wraz z zaliczką 400 zł., w zakrystii lub kancelarii na Wzgórzach Krzesławickich. Serdecznie zapraszamy!
  1. Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Emmanuel, os. Urocze 14, zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się w piątek, 24 marca, w godz. 15.30 – 18.00. Na dzieci czekają eksperymenty, niespodzianki i dobra zabawa.
  2. Planowane jest otwarcie Katolickiego Liceum Montessori. Szczegóły i informacja o dniach otwartych na plakacie.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych i wytrwania w postanowieniach wielkopostnych.

Już sama obecność jednego dobrego człowieka czyni świat weselszym i piękniejszym.