1. Przeżywamy II niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Dodatkowej Mszy św. o godz. 15.00 nie będzie.
  2. Rozeznanie, co się czynić powinno…” – to hasło Epifanii przed Objawieniem Pańskim, którą dzisiaj rozpoczynamy. Każdego dnia będziemy rozpoczynać adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej uroczysta Msza Święta o godz. 18.00. Dzisiejszej Mszy św. będzie przewodniczył ks. bp Adrian Galbas SAC, biskup pomocniczy diecezji ełckiej. W poniedziałek Mszy św. będzie przewodniczył ks. bp Andrzej Przybylski – biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej; we wtorek – ks. abp Marek Jędraszewski – metropolita krakowski, a w środę, w uroczystość Objawienia Pańskiego, ks. Zenon Hanas SAC – wyższy przełożony pallotyńskiej Prowincji Chrystusa Króla. Więcej informacji na ulotkach i plakatach. Transmisję z tych wydarzeń przeprowadzi pallotti.FM i telewizja pallotti.tv.
  3. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy w koronach na głowie. Po Mszy św. odbędzie się konkurs koron – także dla dorosłych. Ofiarą do puszek w tym dniu możemy wesprzeć misje.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W czwartek przypada I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  6. Za tydzień święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.
  7. Od czwartku, 7 stycznia, zapraszamy na Msze św. ze specjalnym błogosławieństwem dla rodzin naszej Parafii.
    W czwartek zapraszamy mieszkańców Osiedla Krakowiaków:
    na godz. 18.00 – bloki od 14 do 19 i od 23 do 68;
    na godz. 20.00 – bloki 20, 21 i 22a.
    W piątek zapraszamy mieszkańców:
    na godz. 18.00 – Osiedla Krakowiaków – bloki od 27 do 45a;
    na godz. 20.00 – Osiedla Sportowego – bloki od 1 do 19.
    W sobotę zapraszamy mieszkańców Osiedla Sportowego:
    na godz. 18.00 – bloki od 20 do 25;
    na godz. 20.00 – bloki od 26 do 36.
  8. Rodziny, które chcą przyjąć księdza z wizytą kolędową, proszone o zgłaszanie adresu w kancelarii, w zakrystii lub telefonicznie.
  9. Jesteśmy w posiadaniu terminali kart płatniczych. Bedą one dostępne w zakrystii i kancelarii
  10. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
    Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radości w sercu i Bożego pokoju.
    Czas jest dobrym lekarzem, ale złym kosmetykiem.