1. Przeżywamy święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. W tym dniu ks. Tomasz będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 10.00.
  3. W ubiegłą niedzielę na ławki w kościele zebraliśmy na tacę 5130 zł., w kopertach 3230 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary, także za te wpłacone na konto.
  4. W czwartek na Mszy św. o godz. 17.00 (zmiana godziny ze względu na obowiązujące przepisy prawa) będziemy dziękować za otrzymane w ciągu roku dobrodziejstwa. Można uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy”.
  5. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
  • w poniedziałek – święto Świętych Młodzianków, męczenników;
  • w piątek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze św. będą według porządku niedzielnego. Można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie lub śpiew hymnu „O stworzycielu, Duchu, przyjdź”, w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok;
  • w sobotę – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła; jest to I sobota – o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
  1. „Rozeznanie, co się czynić powinno…” – to hasło Epifanii przed Objawieniem Pańskim, którą będziemy przeżywać od 3 do 6 stycznia 2021 roku. Każdego dnia będziemy rozpoczynać adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej uroczysta Msza Święta o godz. 18.00.
  2. W gazetce parafialnej znajdują się życzenia ks. abpa Marka Jędraszewskiego na Boże Narodzenie A.D. 2020.
  3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328
    Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli.
    Czas jest dobrym lekarzem, ale złym kosmetykiem.