1. Dzisiejsza niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. Gościmy Kwartet Męski „Wyszywanka” z Tarnopola na Ukrainie. Po każdej Mszy św. można nabyć płyty, z których dochód będzie przeznaczony na dalsze funkcjonowanie zespołu. O godz. 19.00 zapraszamy na koncert chóru AMADEUM z okazji wspomnienia św. Cecylii. Będziemy również dziękować za 10 lat istnienia chóru
2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Zebraliśmy na tacę 6200 zł., w kopertach 1510 zł. Za tydzień, po Mszy św. o godz. 8.30, zmiana tajemnic różańcowych..
3. W sobotę przeżywać będziemy święto św. Andrzeja, Apostoła.
4. Jeszcze w tym tygodniu zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 w intencji naszych bliskich zmarłych podanych nam w wypominkach.
5. Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela.
6. Zapraszamy na Dobroczynny Bal Sylwestrowy pod hasłem „Pallotyni i Przyjaciele”. Dochód z balu przeznaczony będzie na wyjazd do Lourdes osób chorych. Szczegóły na plakatach. Informacje dodatkowe i zapisy w zakrystii i w kancelarii.
7. Młodzież z klas VII przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy w poniedziałek na godz. 18.00 do Liceum im. Królowej Apostołów przy ul. Bulwarowej 33.
8. Organizujemy wyjazd na ferie zimowe dla uczniów ze szkoły podstawowej od klasy 4-tej do 8-mej w terminie od 26 stycznia do 2 lutego 2020 roku. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
9. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 25 stycznia – 1 lutego 2020 r. Foldery znajdują się w zakrystii i w kancelarii.
10. Zapraszamy na pielgrzymki do Grecji od 12 do 19 lutego i do Rzymu od 2 do 6 czerwca. Programy można otrzymać w zakrystii i kancelarii. Zapraszamy w środę o godz. 19.00 na spotkanie do sali parafialnej tych, którzy są zainteresowani tymi pielgrzymkami.
Wszystkim parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego Błogosławieństwa w podejmowanych pracach, a także dobrej zabawy andrzejkowej.
Myśl tygodnia:
Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu.