1. Przeżywamy VII niedzielę zwykłą. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele (ławeczka z ks. kard. Franciszkiem Macharskim, ołtarz Bożego Miłosierdzia).
  2. Słowo Boże głosi ks. Łukasz Gołaś SAC. Po każdej Mszy św. można będzie ofiarą wspomóc dzieła prowadzone przez ks. Łukasza, tj. pallotyńskie radio Pallotti.fm i telewizję on line Pallotti.tv.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek – święto Katedry św. Piotra, apostoła;
  • w środę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  1. Spotkanie dla kandydatów z klas 8 do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00. Sakramentu bierzmowania udzieli naszej młodzieży ks. bp Janusz Mastalski 21.03.2022 r. na Mszy św. o godz. 18.00. Polecamy młodzież pamięci modlitewnej.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszej szkoły podstawowej na rok 2022/2023. Zostaną utworzone cztery pierwsze klasy. Szczegóły na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja. Serdecznie zapraszamy.
  3. Przy gazetkach jest informacja o możliwości przekazania 1% podatku na potrzeby Parafii.
  4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.
    Rób, co możesz, a Bóg za ciebie uczyni, czego ty nie możesz.