1. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na dalsze prace w kościele. Bóg zapłać. O godz. 19.00 zapraszamy na koncert uświetniający jubileusz 20 lecia powstania Parafii. Wystąpi Orkiestra Parafii Matki Bożej Pocieszenia, Chór Amadeum i soliści. Wykonane będą utwory ku czci Maryi. Ks. Michał składa serdeczne podziękowania za ofiary na budowę kościoła pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej. Zebrał 7797 zł.
2. Za tydzień będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. W tym dniu będziemy gościć Kwartet Męski „Wyszywanka” z Tarnopola na Ukrainie. Po każdej Mszy św. można będzie nabyć płyty, z których dochód będzie przeznaczony na dalsze funkcjonowanie zespołu. Na godz. 19.00 zapraszamy na koncert chóru AMADEUM z okazji wspomnienia św. Cecylii. Będziemy również dziękować za 10 lat istnienia chóru..
3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek – bł. Karolinę Kózkówną, dziewicę i męczennicę,
– we wtorek – bł. Salomeę, zakonnicę,
– w środę – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
– w czwartek – Ofiarowanie Najświętszej Marii Panny,
– w piątek – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.
4. Zapraszamy na Mszę św. w intencji pielgrzymów do Fatimy i ich rodzin w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.
5. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 w intencji naszych bliskich zmarłych podanych nam w wypominkach. Wypominki będą czytane partiami, zatem nie każdego dnia będą wspominani wszyscy podani w wypominkach listopadowych. Jeżeli zauważycie państwo błędy w czytanych wypominkach, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
6. Młodzież z klas VII przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy w poniedziałek na godz. 18.00 do Liceum im. Królowej Apostołów przy ul. Bulwarowej 33.
7. Organizujemy wyjazd na ferie zimowe dla uczniów szkoły podstawowej od klasy 4-tej do 8-mej w terminie od 26 stycznia do 2 lutego 2020 roku. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
8. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 25 stycznia – 1 lutego 2020 r. Foldery znajdują się w zakrystii i w kancelarii. Do 20 listopada należy dostarczyć dane pielgrzymów i zaliczkę w wysokości 420 $.
Wszystkim parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego Błogosławieństwa w podejmowanych pracach.
Myśl tygodnia:
Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu.