1. Przeżywamy IV niedzielę Wielkanocną. O godz. 00 ks. Sebastian Rolka SAC odprawi Mszę św. prymicyjną. Życzymy ks. Sebastianowi Bożego Błogosławieństwa na drodze kapłańskiej posługi.    Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W przyszłą niedzielę będzie możliwość zobaczenia wiernej kopii Całunu Turyńskiego. Na każdej Mszy św. można będzie wysłuchać katechezy o tej największej relikwii chrześcijaństwa. W Godzinie Miłosierdzia pokazane będzie Oblicze z Manopello, a na nabożeństwie fatimskim pokazany zostanie autoportret NMP. Po każdej Mszy św. będzie możliwość nabycia obrazków lub publikacji dot. przeprowadzonych katechez.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • w poniedziałek – uroczystość. Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Ks. arcybiskup zaprasza nas na procesję ku czci św. Stanisława w niedzielę 14 maja. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na Wawelu.
  • w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Wspólnota Gaudete zaprasza na „Nocne czuwanie z Maryją”, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18-tej, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu; zakończenie Mszą św. o godz. 7-mej.
  1. Za tydzień zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 00.
  2. Przez cały miesiąc maj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa majowe.
  3. Fundacja Lwów i Kresy zachęca do zbiórki książek dla naszych rodaków żyjących na Syberii. Książki zostaną przekazane polskim ośrodkom na Syberii. Książki można przynosić do zakrystii lub kancelarii.
  4. Zapraszamy na Festyn Parafialny 21 maja od godz. 15.00 do 20.00. W związku z loterią fantową, którą chcemy urządzić w czasie festynu, prosimy o przyniesienie fantów.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.

Wszystkie wielkości świata nie są tyle warte, co dobra przyjaźń.