1. Przeżywamy VII niedzielę zwykłą. Bóg zapłać za ofiary złożone na prace przy nowej posadzce w kościele. Na tacę zebraliśmy 6200 zł., w kopertach – 2030 zł.
  2. W piątek przypada I piątek miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. dla dzieci i młodzieży szkoły św. Wincentego Pallottiego. Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w domach. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź dla dorosłych.
  3. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej rozpocznie się czuwanie I sobotnie.
  4. Na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie zapraszamy w przyszłą niedzielę na g 15.00.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.
  6. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowej  św. Wincentego Pallottiego na rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy.
  7. Posługa Kobiet Katolickich „Magnificat” zaprasza kobiety wszystkich stanów, zawodów i środowisk na kolejne radosne spotkanie połączone z uroczystą kolacją, uwielbieniem Boga i świadectwem zaproszonego gościa. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2019 r. w restauracji Hotelu Swing. Szczegółowe informacje na plakatach i ulotkach.
  8. Ośrodek wsparcia Dziennego Seniorów 60+ z chorobą Picka, Wilsona, Huntingtona, Parkinsona oraz innymi chorobami neurodegeneracyjnymi mózgu ogłasza drugi nabór uczestników. Zorganizowane będą dni otwarte w terminie od 4 do 8 marca br. Szczegóły na ulotce informacyjnej.
  9. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia nr 31 na os. Sportowym 28 zapraszają uczniów klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkoły podstawowej wraz z rodzicami na dni otwarte w soboty 2 i 16 marca w godz. od 9.00 do 13.00. szczegóły na plakacie.
  10. Zespół Szkół Specjalnych nr 14 na os. Sportowym 28 zaprasza na warsztaty dla dzieci i rodziców oraz spotkanie ze specjalistami i kadrą pedagogiczną. Odbędę się one w sobotę, 2 marca, o godz. 9.00 na os. Górali 18. Szczegóły na plakacie.
  11. Zapraszamy na „Wakacje z Pallotynami” w dniach 20 – 27 lipca 2019 r. w Jeziornej Osadzie. Szczegóły i informacje są na tablicy ogłoszeń.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.

Myśl tygodnia:

Rób, co możesz, a Bóg za ciebie uczyni, czego ty nie możesz.