1.Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. W ubiegłym tygodniu na ofiary na prace w kościele zebraliśmy na tacę 5800 zł, w kopertach 500 zł. Bóg zapłać. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Drukowanego. Słowo Boże będzie głosił ks. Krzysztof Gugała, pallotyn. Po każdej Mszy św. można będzie przed kościołem kupić ciekawe książki.
1. W środę i w niedzielę po każdej Mszy św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, będzie poświęcenie pojazdów.
– w poniedziałek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
– we wtorek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,
– w środę – święto św. Jakuba, Apostoła,
– w czwartek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
3. Bardzo serdecznie zapraszamy na 38 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę z grupą pallotyńską w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
4. Trwa rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
5. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18 21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.
6. Małopolskie Stowarzyszenie Matematyczne Kangur i Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 zapraszają uczniów klas 4-8 szkoły Podstawowej i Gimnazjum na Warsztaty Matematyczne ile stron ma kartka papieru? W dniach 7-9 sierpnia 2018 r.. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.
7. Mamy zaproszenie na piknik rodzinny pod oknem Papieskim. W dniu 25 lipca 2018. W godzinach od 17.00 do 20.00.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.
Podnieś oczy, a zobaczysz gwiazdy.