1. Przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą. Ofiara na tacę przeznaczona jest na dalsze prace w kościele, natomiast przed kościołem ofiarą do puszek można wesprzeć Papieskie Dzieła Misyjne
2. Jutro będziemy obchodzić wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
3. Spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla klas VIII będzie we wtorek, 23 października, o godz. 19.00 w szkole na ul. Bulwarowej 33.
4. W przyszłą niedzielę, 28 października o godz. 19:00 zapraszamy na koncert chóru AMADEUM. W repertuarze utwory Maryjne.
5. Zapraszamy na Szkołę Wiary w dniach 27 28 października. Szczegółowe informacje na plakacie
6. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 zapraszamy dzieci, natomiast na godz. 17.30 wszystkich parafian.
7. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze św. za zmarłychpolecanych nam w wypominkach. W naszej parafii zmarłych polecać będziemy w modlitwie różańcowej przez cały miesiąc o godz. 17.30. Msza św. będzie odprawiona w Dzień Zaduszny, 2 listopada, o godz9.00. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.
8. Zapraszamy na ferie zimowe młodzież i dzieci od klasy 4 podstawowej do Zakopanego w terminie 12 – 19 stycznia. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
9. Zapraszamy na pielgrzymki lotnicze: do Ziemi Świętej w dwóch terminach: w ferie zimowe 19 – 26 stycznia 2019 r. i drugi termin od 23 lutego do 2 marca 2019 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pogody ducha i bogatych refleksji w nadchodzącym tygodniu.

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę – wielkie upadają.