1. Przeżywamy III niedzielę zwykłą. W następną niedzielę zapraszamy na doroczny odpust ku czci św. Wincentego Pallottiego. Słowo Boże będzie głosił Nikodem Buczek OCist. Szczególnie zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 11.30. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na dalsze prace w kościele.
  2. Dzisiaj o godz. 00 odbędzie się koncert charytatywny chóru Kraków Gospel Choir dla Matyldy, dziewczynki, która musi przejść poważną i bardzo drogą operację za granicą. Chór chce wesprzeć rodziców w zdobywaniu środków na ten cel oraz pokazać im, że nie są sami. Między utworami chór będzie się modlił i podzieli świadectwem, które mamy nadzieję odżywi nadzieję i wiarę rodziców chorujących dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, prezbitera;
  • w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
  • w piątek – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  1. Bóg zapłać za ofiary, które złożyliście państwo na Parafię w Dowbyszu. Ks. Witalij zebrał 9 720 zł. i 10 tys. hrywni.
  2. Dzisiaj przed kościołem można kupić miód.
  3. Zapraszamy na koncert chóru AMADEUM w sobotę, 27 stycznia, o godz. 00. W repertuarze tradycyjne Polskie kolędy oraz utwory Bożonarodzeniowe z Polski i zagranicy.
  4. 3 lutego organizujemy Bal dobroczynny. Zapraszamy do udziału. Więcej informacji i zapisy w Zakrystii. Jeżeli ktoś chciałby się włączyć w organizację balu – potrzebna jest pomoc fizyczna. Można też przekazać fanty na licytację.
  5. Organizujemy wyjazd na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w terminie 10 – 17 lutego 2018 Koszt wyjazdu 750 zł. Wszelkie szczegółowe informacje udziela ks. Sebastian.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.
  7. Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jasińskiego mieszcząca się na oś. Niepodległości 19 zaprasza na otwarty dzień w dniu 27 stycznia (sobota) w godz. 9.00-13.00
  8. Od poniedziałku kontynuować będziemy wizytę duszpasterska. Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00. Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna po Mszy św. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących bloków:

23 stycznia 2018 r. (wtorek):

Os. Zielone 25 i 26, ulice: Stadionowa, Bulwarowa (domki) i Odmogile,

24 stycznia 2018 r. (środa):

1. Bulwarowa bloki: 31, 31b oraz 19 a, b i c.

25 stycznia 2018 r. (czwartek):

1. Bulwarowa blok 35d. Rodziny, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia. Szczególne życzenia zdrowia i opieki Matki Bożej Pocieszenia składamy naszym babciom i dziadkom z okazji ich święta.

Z drobiazgów życiowych, wykonanych z wielkim sercem powstaje wielka miłość.