• Przeżywamy II niedzielę zwykłą. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na dalsze prace w kościele.
  • Bóg zapłać ks. Witalijemu za słowo Boże. Dzisiaj po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę na Parafię w Dowbyszu, gdzie posługuje ks. Witalij.
  • Dzisiaj na Mszę św. o godz. 15.00 i tradycyjny opłatek zapraszamy wspólnoty Żywego Różańca i Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na kolejną Ewangelizację na Barce. Gościć będziemy Monikę Cecot, pallotynkę. Spotkanie odbędzie się na barce Aquarius obok Jubilatu.
  • W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
  • w środę – św. Antoniego, opata;
  • w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
  • w sobotęśw. Sebastiana, męczennika; na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlili się w intencji Sebastiana z okazji imienin. Zapraszamy.
  • W niedzielę, 21stycznia, o godz. 19.00 odbędzie się koncert charytatywny chóru Kraków Gospel Choir dla Matyldy, dziewczynki, która musi przejść poważną i bardzo drogą operację za granicą. Chór chce wesprzeć rodziców w zdobywaniu środków na ten cel oraz pokazać im, że nie są sami. Między utworami chór będzie się modlił i podzieli świadectwem, które mamy nadzieję odżywi nadzieję i wiarę rodziców chorujących dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  • Za tydzień przed kościołem można będzie kupić miód.
  • 3 lutego organizujemy Bal dobroczynny. Zapraszamy do udziału. Więcej informacji i zapisy w Zakrystii. Jeżeli ktoś chciałby się włączyć w organizację balu – potrzebna jest pomoc fizyczna. Można też przekazać fanty na licytację.
  • Organizujemy wyjazd na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w terminie 10 – 17 lutego 2018 Koszt wyjazdu 750 zł. Wszelkie szczegółowe informacje udziela ks. Sebastian.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 5 do 12 lutego i od 17 do 24 lutego 2018 r. Zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 Informacje w zakrystii i w kancelarii.
  • Od poniedziałku kontynuować będziemy wizytę duszpasterska. Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00. Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna po Mszy św. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących bloków:

poniedziałek, 15 stycznia:

Os. Zielone – 2, 3, 4, 5, 6 i 7

wtorek, 16 stycznia:

Os. Zielone – 8, 10, 11, 12, 13 i 14

środę, 17 stycznia:

Os. Zielone – 16 i 18

czwartek, 18 stycznia:

Os. Zielone – 17, 19, 20 i 22

piątek, 19 stycznia:

Os. Zielone – 21, 23 i 24

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli Bożego błogosławieństwa oraz radości w sercu.

Uśmiech jest najkrótszą odległością między ludźmi.