1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  4. w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;
  5. w czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
  6. w piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
  7. w sobotę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  8. Wakacje to czas zmian personalnych. W naszej parafii także będziemy mieli zmianę. Naszą wspólnotę opuści ks. Marian Łagód SAC, który w sierpniu podejmie pracę w diecezji lubelskiej. Już dzisiaj dziękujemy za wszelkie dobro wniesione do naszej wspólnoty parafialnej. Mszę św. dziękczynną za posługę ks. Mariana ogłosimy w późniejszym terminie.
  9. Trwa rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy
  10. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do 17.30.
  11. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.