1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Na Mszy św. o godz. 10.00 nastąpi wprowadzenie w posługę ministranta. Polecajmy Panu Bogu nowych ministrantów
  2. Przed kościołem jest prowadzona do puszek zbiórka na „Kościół w potrzebie” oraz na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W środę ks. Proboszcz będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w języku łacińskim, a o godz. 19.00 będzie Akatyst ku czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy.
  5. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca pana Jezusa.
  6. Dzisiaj rozpoczynamy parafialne rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Łukasz Gołaś SAC.
  7. Ze względu na pandemie opłatki i świece wigilijne będzie można kupić w zakrystii i kancelarii.
  8. W tym tygodniu w liturgii przezywać będziemy:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła;
  • we wtorek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
  1. Zapraszamy na Roraty o godz. 6.00, dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
  2. Chcemy przygotować świąteczne paczki dla potrzebujących. Możecie drodzy włączyć się tę akcje przynosząc do kościoła lub kancelarii produkty żywnościowe słodycze prezenty. Przy obrazie Jezusa miłosiernego jest wystawiony specjalny kosz.
  3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
    Wszystkim parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego przeżywania rekolekcji, które rozpoczynamy dzisiaj oraz wielu łask na cały tydzień.
    U nas nieraz bywa tak, że im, co mniej święte, tym więcej poświęcone.