1. Przeżywamy uroczystość św. Wincentego Pallottiego, założyciela SAC. Gościmy przedstawicieli naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie. Słowo Boże głosi ks. Grzegorz Suchodolski SAC, prefekt alumnów w Seminarium. Po każdej Mszy św. alumni zbierają ofiary na potrzeby seminarium. Szczególnie zapraszamy na uroczystą Mszę Św. o godz. 11.30. Natomiast o godz. 19.00 Orkiestra Parafialna zaprasza na koncert noworoczno-kolędowy. Dzisiejsza taca przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 3. w poniedziałek – uroczystość św. Wincentego Pallottiego, założyciela SAC;
 4. w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
 5. w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
 6. w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 7. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania, zapraszamy uczniów klas siódmych.
 8. Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas ósmych będzie w środę o godz. 19.00 w kościele.
 9. W najbliższą sobotę, 27 stycznia, o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd organizowany przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta. Wystąpią: zespół wokalny Capella Marialis z Kościoła Mariackiego wraz z solistami oraz Orkiestra Symfoniczna Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Podczas koncertu będzie można wesprzeć datkiem do puszki pobliskie Hospicjum św. Łazarza. Szczegóły na plakacie.
 10. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską.Rodziny, które nie mogły w wyznaczonym czasie przyjąć kolędy, prosimy o zgłoszenia w kancelarii i w zakrystii. Termin od uzgodnienia.

Dziękujemy wszystkim rodzinom, które nas przyjęły za okazane dobro, życzliwość, serdeczność i wspólnie spędzony czas.

 • Od poniedziałku 22 stycznia wracają: godziny pracy kancelarii od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do 17.30 oraz codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od poniedziałku do soboty od godz. 17.30 do 18.00.
 • Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywają się spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz radości w sercu.