1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj gościmy  Ryszarda Halwę, pallotyna. Bóg zapłać za wygłoszone słowo Boże. Po Mszy św. można wesprzeć ofiarą do puszek ruch SOS – obrony życia
 2. Jutro rozpoczynamy okres zwykły w liturgii. Jutro też obchodzimy święto Najświętszej Marii Panny, Matki Kościoła. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
 3. W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu mamy zaproszenie na spotkanie w Restauracji Szkolne 12 z Tomaszem Terlikowskim wokół książki Maksymilian M. Kolbe. Będzie możliwość otrzymania autografu.
 4. W sobotę obchodzić będziemy wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa.
 5. 6 czerwca (we wtorek) organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, aby uczestniczyć w uroczystościach Fatimskich. Biskupi polscy wraz z czcicielami Matki Bożej Fatimskiej ponowią AKT POŚWIĘCENIA POLSKI NIEPOKALANEMU SERCU MARYI. Wyjazd spod kościoła o godz. 10.00, powrót przed północą. Zapisy wraz z wpłatą 50 zł. w kancelarii, w zakrystii lub u ks. Łukasza
 6. Zapraszamy na koncert dziękczynny za kolejny rok pracy chóru AMADEUM w niedzielę, 11.06, o godz. 19.00. W programie utwory i pieśni związane z wszystkimi okresami liturgicznymi. Zapraszamy.
 7. Od 1 września rozpocznie swoją działalność Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów przy ul. Bulwarowej 33. Zapraszamy chętnych do klasy pierwszej. Szczegółowe informacje w sekretariacie Gimnazjum tel. 12 642 12 98 oraz na stronie szkoły: gimnazjumbulwarowa.pl.
 8. Organizujemy wyjazd na wakacje dla dzieci i młodzieży do Ustrzyk Dolnych w terminie 17 – 25 lipca. Szczegóły i zgłoszenia przyjmuje ks. Sebastian.
 9. W Arce Pana jest do nabycia książka ,,Budowałem Ją Z Wami Na Fundamencie Chrystusowego Krzyża”. Jest to Wydanie Jubileuszowe. Od następnej niedzieli będzie też dostępne w naszej parafii.
 10. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Świętej Trójcy. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Przed wejściem do kościoła ofiarą do puszek można będzie wesprzeć budowę kościoła w parafii Moszczany.
 11. Zwolniły się miejsca na pielgrzymkę do Rzymu w dniach 25 czerwca – 5 lipca. Informacje u ks. Proboszcza.
 12. Zespół Szkół Budowlanych Przyzakładowych „Chemobudowa-Kraków” S.A. w Krakowie na os. Uroczym 13 zaprasza absolwentów gimnazjów do podjęcia nauki w klasach pierwszych technikum i szkoły branżowej I stopnia.
 13. W środę, 7 czerwca, w ambulansie diagnostycznym przy naszym kościele można będzie zrobić badania densytometryczne, spirometryczne i zakwaszenia organizmu. Szczegóły na ulotkach.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.

Myśl tygodnia:

Co stary widzi siedząc, tego młody nie dostrzeże nawet stojąc.