Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Zmianę tajemnic różańcowych proszę dokonać prywatnie. Dziękujemy za ofiary złożone na tace przez konto parafialne. Wpłynęło 600 zł. Bóg zapłać.

1. W tym tygodniu obchodzić będziemy:
    w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja w intencji powołań kapłańskich i zakonnych;
    w piątek – I piątek miesiąca: Pragniemy odwiedzimy chorych w domach. Odwiedziny po uprzednim umówieniu się przez  telefon. od godz. 17.00 spowiedź i adoracja;
    w sobotę – I sobota Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 15.00 nie będzie.
    Po Mszy św. wieczornej rozpocznie się czuwanie I sobotnie, prosimy uczestniczyć przez transmisję.
  2. Nabożeństwa wielkopostne:
    w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19 00;
    w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego, prosimy o wpłaty na konto parafii.
  3. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach św. będzie obrzęd poświęcenia palm. Odbywa się on zawsze na początku Mszy św. W tym dniu przynosimy nasze skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  4. W Niedzielę Palmową będziemy przeżywać 14. Nowohucką Drogę Krzyżową. Przewodniczyć jej będzie Metropolita Krakowski ks. abp Marek Jędraszewski. Rozpoczęcie o godz. 19.15. Droga Krzyżowa odbędzie się w naszym kościele i będziemy mogli uczestniczyć tylko przez transmisję. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00. Intencja z Mszy św. o20.00 zostanie odprawiona o godz. 18.00
  5. Można nabyć baranki z Caritasu. Są dostępne na stoliku z gazetkami.
  6. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
  7. Zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie i Mszy Świętej za pomocą internetu. W jaki sposób: transmisja 24 h – na stronie parafii: http://parafia.nowohuckie.pl/. Można słuchać transmisji Mszy Świętej codziennie w Radiu PALLOTTI.FM o godz. 18.00. Niektóre nabożeństwa transmitowane są przez Pallotyńską Telewizję PALLOTTI.TV na YouTube. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszych domach.
  8. Rekolekcje Parafialne: W nawróceniu i spokoju jest Wasze ocalenie

30 marca – 1 kwietnia 2020 (poniedziałek, wtorek, środa). Rekolekcjoniści:

1. Sebastian Kołodziejski SAC, ks. Tomasz Wiśniewski SAC, ks. Łukasz Gołaś SAC

7.00,  9.00, 18.00;  20.00 –  Msza Św. z nauką

Rekolekcje będą dostępne ONLINE

Szczegóły transmisji są dostępne na stronie parafialnej, w gazetce i na plakatach.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego przygotowania się do świat.

Jedna nadzieja daje więcej sił niż dziesięć wspomnień.