1. Dzisiejsza niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. Rozpoczynamy Adwent. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Za tydzień, po Mszy św. o godz. 8.30, zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00, której przewodniczyć będzie ks. Prowincjał Zenon Hanas SAC, odbędzie się poświęcenie nowego studia Radia Pallotti.fm. Przez cały dzień, po każdej Mszy Świętej – będzie można zobaczyć nasze studio i złożyć do puszek ofiary na dzieło Radia Pallotti.FM. W studiu będzie można nabyć dobrą kawę i książkę chrześcijańską. Doskonała okazja na prezenty.
  3. W liturgii w tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • w czwartek – święto św. Andrzeja, Apostoła;
  • I piątek miesiąca – o godz. 8.00 Msza św. dla dzieci ze Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego. Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w ich domach, od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi;.
  • I sobota miesiąca – po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.W miesiącu grudniu nie będzie Mszy św. z modlitwa o uzdrowienie. Najbliższa Msza św. z Modlitwą o uzdrowienie odbędzie się 7 stycznia.
  1. O godz. 14.00 zapraszamy na koncert naszego parafialnego dziecięcego zespołu NoteDeo.
  2. W każdą niedzielę Adwentu na mszy o 18:00 będzie posługiwał chór AMADEUM. 10 Minut przed mszą będzie przygotowanie do liturgii. Zapraszamy. Wypominki będą przed o godz. 17.40.
  3. Organizujemy wyjazd na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w terminie 10 – 17 lutego 2018 r. Koszt wyjazdu 750 zł. Wszelkie szczegółowe informacje udziela ks. Sebastian.
  4. Spotkanie dla klas VII szkoły podstawowej przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się we wtorek, 28 listopada, o godz. 19.00 w Gimnazjum im. Królowej Apostołów.
  5. Z dniach 7 i 8 grudnia mamy zaproszenie na spektakl z Domisiami. Pojawi się również św. Mikołaj, Spotkanie będzie miało miejsce w Nowym Centrum Administracyjnym na ul. Ujastek 1. Więcej informacji na plakacie.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 5 do 12 lutego 2018 r. z ks. Przemysławem Krakowczykiem. Zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego Błogosławieństwa w podejmowanych pracach i dobrej zabawy andrzejkowej.

Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu.