1. Przeżywamy VI niedzielę Wielkanocną. Kończymy Misje Święte przygotowujące nas do poświęcenia naszego kościoła. Dziękujemy księdzu misjonarzowi Andrzejowi Musze i życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.
 2. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 7240 zł., w kopertach 2290 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 • we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych;
 • w czwartek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.
 1. W sobotę, 28 maja, nasze dzieci po raz pierwszy przyjmą Komunię Świętą. Otoczmy ich naszą modlitwą.
 2. Młodzież klas szóstych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we środę o godz. 19.00 do kościoła.
 3. Grupa Nadzieja dla rodzin i przyjaciół alkoholików zaprasza na mitingi w poniedziałki w godz. 18.30 – 20.00 do salki parafialnej. W pierwszy poniedziałek miesiąca miting otwarty.
 4. W soboty o godz. 19.30 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.
 5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszej szkoły podstawowej na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły w zakładce.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.
  Myśl tygodnia:
  W Jezusie Chrystusie zaczęła się już nawet najodleglejsza przyszłość.