1. Przeżywamy VI niedzielę Wielkanocną. Kończymy Misje Święte przygotowujące nas do poświęcenia naszego kościoła. Dziękujemy księdzu misjonarzowi Andrzejowi Musze i życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.
  2. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 7240 zł., w kopertach 2290 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych;
  • w czwartek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.
  1. W sobotę, 28 maja, nasze dzieci po raz pierwszy przyjmą Komunię Świętą. Otoczmy ich naszą modlitwą.
  2. Młodzież klas szóstych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we środę o godz. 19.00 do kościoła.
  3. Grupa Nadzieja dla rodzin i przyjaciół alkoholików zaprasza na mitingi w poniedziałki w godz. 18.30 – 20.00 do salki parafialnej. W pierwszy poniedziałek miesiąca miting otwarty.
  4. W soboty o godz. 19.30 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszej szkoły podstawowej na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły w zakładce.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.
    W Jezusie Chrystusie zaczęła się już nawet najodleglejsza przyszłość.