1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro rozpoczynamy okres zwykły w liturgii. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy ona okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. O godz. 13.00 będziemy przeżywać Mszę Św. Prymicyjną ks. Dominika Gaładyka, pallotyna. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie posługiwał chór Amadeum. Po Eucharystii zapraszamy na koncert dziękczynny na zakończenie roku pracy chóru. Taca będzie przeznaczone na dalsze prace w kościele.
2. W przyszłą niedzielę będzie miała miejsce Niedziela Radia Pallotti.FM. Drzwi radia zostaną otwarte, będzie dobra kawa, nowa książka z kazaniami abpa Rysia z naszego Kościoła – wydana specjalnie z okazji 20-lecia naszej Parafii. Zapraszamy do naszego studia i na kiermasz od godz. 8.00, a przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiary na Radio.
3. Uczniów klas VII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy jutro o godz. 19.30 do kościoła.
4. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie osoby, które chcą się włączyć w przygotowania do uroczystości Bożego Ciała.
5. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na Rejs Statkiem – Ewangelizacja na Barce. Zapisy na stronie radia www.pallotti.fm oraz w zakrystii. Więcej informacji w gazetce parafialnej i na plakacie
6. Przez cały miesiąc czerwiec, po Mszy św. wieczornej, odprawiamy nabożeństwo do Serca Jezusa. Zapraszamy
7. W liturgii w tym tygodniu będziemy przeżywać:
– w poniedziałek – święto Najświętszej Marii Panny, Matki Kościoła;
– we worek – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła;
– w środę – wspomnienie bł. Józefa Jankowskiego, bł. Józefa Stanka, prezbiterów i Towarzyszy (relikwie błogosławionych są umieszczone w naszym ołtarzu);
– w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
– w piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
8. Kandydatów do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego na ul. Bulwarowej 33 zapraszamy na spotkania w każdy wtorek w godz. 16.00 17.30.
9. Zapraszamy na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzież od III do VIII klasy szkoły podstawowej. Wyjazd odbędzie się w terminie od 29 czerwca do 12 lipca. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
10. Jest jeszcze kilka ostatnich miejsc na wyjazd wakacyjny do Jeziornej Osady w dniach 20 – 27 lipca 2019 r.. Zapraszamy do zakrystii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.
Co stary widzi siedząc, tego młody nie dostrzeże nawet stojąc.