1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Na Mszy św. o godz. 10.00 zostanie poświęcony witraż „Wniebowstąpienie”. Został on ufundowany przez rodzinę Państwa Barbary i Zdzisława Wojciechowskich. Bóg zapłać.
2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na czuwanie przed tą uroczystością w sobotę 8 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 20.00. W programie Eucharystia, Liturgia Godzin, świadectwo, Uwielbienie, Agapa. Czuwanie poprowadzi Wspólnota GAUDETE. Dokładny program na plakacie. Zapraszamy.
– w poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy;
– w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne;
– w piątek – I piątek miesiąca, o godz. 8.00 Msza św. i spowiedź dla uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego, od godz. 9.00 odwiedzimy chorych, od godz. 17.00 adoracja;
– w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów, patronki SAC.
4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będzie wprowadzenie chłopców w posługę ministranta
5. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
6. Ośrodek Sportowy Wanda zaprasza na Wakacyjne Korepetycje Piłkarskie w lipcu. Szczegóły na plakacie.
7. Kandydatów do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego na ul. Bulwarowej 33 zapraszamy na spotkania w każdy wtorek w godz. 16.00 17.30.
8. Zapraszamy na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzież od III do VIII klasy szkoły podstawowej. Wyjazd odbędzie się w terminie od 29 czerwca do 12 lipca. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
9. Zapraszamy na „Wakacje z Pallotynami” w dniach 20 – 27 lipca 2019 r. w Jeziornej Osadzie. Szczegóły i informacje są na tablicy ogłoszeń. W dniach 6 – 13 października zapraszamy na pielgrzymkę „Miejsca święte Gruzji”, a w dniach 24 28 października na pielgrzymkę do
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego odpoczynku.
Dusza żywi się tym, czym się cieszy.