OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.08.2017

 1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na dalsze prace przy kościele.
 2. Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie.
 3. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
 • w poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,
 • we wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. Tego dnia będzie prowadzona przed Kościołem zbiórka do puszek na budowę studia na Bulwarowej oraz degustacja naszej Nowohuckiej firmowej kawy.
 • w czwartek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej,
 1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
 • rano – po Mszy św. porannej w godz. 30 – 8.00,
 • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 40 – 19.30
 1. Z dniem 25 sierpnia ks. Łukasz Gołaś SAC zostaje odwołany z funkcji wikariusza w naszej parafii i posłany do tworzenia Projektu Pallotti.FM w Krakowie i Warszawie. Ks. Łukasz pozostanie w naszej parafii jako duszpasterz.
 2. 25 i 26 sierpnia w Ołtarzewie będzie miało miejsce Pallotyńskie Spotkanie Młodych. Przed tym spotkaniem od 21 sierpnia warsztaty. Jedne z nich (warsztaty medialne) będzie prowadził ks. Łukasz z dziennikarzami Telewizji Polskiej. Zapraszamy młodych ludzi do uczestnictwa. Więcej informacji u ks. Łukasza.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego odpoczynku i Bożych darów w pracach całego tygodnia.

Myśl tygodnia:

Kto nie na Boga, nic nie ma; kto Boga posiada – wszystko posiada.